Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TEACH ENGLISH FROM HOME

0 MKD

Ofrohet punë nga: ENGLISH TEACHING 28 Maj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
TEACH ENGLISH FROM HOME
Requirements:
Good / B1+ English level
Computer/Laptop
Headsets
Internet connection
You Don’t Need Certificate or Degree , just some good English knowledge

You will get:
A decent salary
Work from the comfort of your home
Flexible shifts
Be your own Boss
Contact:
+38972668621 Whatsapp
[email protected] Email
ENGLISH TEACHING
072668621

WhatsApp:
+38972668621
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione