Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram majstori za leb i beli peciva

Kërkohet punë nga: Marjan 14 Tet 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Барам мајстори за леб и бели пецива за работа во пекара.

Локација Бисер
Në fillim