Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kelneri/sankeri so i bez rabotno iskustvo

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Капитол Плеј 20 Qer 15:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Забавниот центар во Капитол Мол - игротека и куглана има потреба од угостителски персонал, келнери/шанкери со и без работно искуство.
Информации и апликации на тел: 071 305 976
или на e-mail: [email protected]
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Јане Сандански 71A Tregoje në hartë
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/
Капитол Плеј
071305976
Në fillim