Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabota vo kafic kako pomosh za vikendi

Kërkohet punë nga: Maja 18 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Baram rabota kako kelnerka vo kafic za pomosh na vikendi za dnevnica. So prethodno rabotno iskustvo.
Leaflet
Në fillim