Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram majstor za burek i beli peciva

0 MKD

Kërkohet punë nga: Guner Ahmet 21 Gush 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Varama majstor za burek i beli pecivo se naogame vo cair moze da se dogovorime na prozent ili na dnevnica ....
Guner Ahmet
070328148
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione