Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kelnerki i sankeri

0 MKD

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Ел Салвадор 06 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Барам келнерки и шанкери за работа во кафетерија во Центар. Повеќе информации на телефонот за контакт
Ел Салвадор
070233238
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione