Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara personal za rabota vo restoran Ekvestrian

Kërkohet punë nga: Equestrian Restaurant 22 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ресторан Еквестриан во ГТЦ има потреба од помошници за во кујна и келнери. Телефон за контакт 070/227-605
Equestrian Restaurant
070227605
Në fillim