Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat kelneri

0 MKD

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: ГМЦ Рагуза 919 20 Qer 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Киндер Парк има потреба од келнери со работно искуство. Информации на тел. 076/381-098. Лице за контакт Ена.
ГМЦ Рагуза 919
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione