Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat prodavacki

0 MKD

Kërkohet punë nga: Goran Stojcevski 29 Qer 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Barame PRODAVACKI za rabota plata 18.000DEN PRIJAVUVANJE penzisko SOCIALNO Osiguruvanje K15 GODISEN ODMOR za n.Mazari i N.CENTO
Goran Stojcevski
070810779
Në fillim