Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kelnerka

Kërkohet punë nga: hristijan 06 Maj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se baraat devojki za rabota vo coffe house prikazna TC LEPTOKARIJA za poveke detali info na 077 889 534.
hristijan
077 889 534
Në fillim