Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pizza restoran LIBRA bara personal

Ofrohet punë nga: lence 10 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara kompleten personal za vo novo otvoren pizza-restoran Libra potrebno e kuvarka za vo kujna, zena ili devojka za na skara i kelnerki site zainteresirani mozat da ostvarat kontakt na sledniov tel.br.070569533
Leaflet
Në fillim