Se bara rabotnicka za vo prodavnica

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Igo mar dooel 07 Qer 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Se bara ranotnicka za vo prodavnica..
Isklucivo so rabotno iskustvo od marketi i prehrambeno.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim