Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Caffe duo bara personal za rabota

0 MKD

Ofrohet punë nga: Filip 09 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kaficot "Caffe Duo" ima potreba od zenski i maski personal, za podgotovka i posluzuvanje na bezalhoholni pijaloci i kafinja.Iskustvo zadolzitelno.Kaficot se naogja vo Trgovskiot Centar vo naselba Lisice.Broj za kontakt: 077521362
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione