Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Next food & bar nudi rabotni mesta

0 MKD

Ofrohet punë nga: Next food & bar 16 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Next food & bar нуди работни места за следниве раб. позиции и тоа, хигиеничари, шанкери и конобари, кувари, салатери, пицери. Контакт тефон, 078/244-313, Маја.
Next food & bar
078244313
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione