Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavacka

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Alka 20 Qer 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Колонијал Продавница во Ново Лисиче, Скопје има итно потреба од персонал. Слободни денови , платен годишен одмор, пријавена и редовна плата. За по детални информации слободно контактирајте ме на 071318730
Në fillim