Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od KELNER/KA

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Ресторан EQUILIBRIUM 22 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Ресторан EQUILIBRIUM има потреба од КЕЛНЕР/КА.
Телефон за контакт: 075 836 345
Ресторан EQUILIBRIUM
075 836 345
Leaflet
Në fillim