Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od sadoper/ki

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Ресторан EQUILIBRIUM 21 Maj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ресторан EQUILIBRIUM има ИТНА потреба од садопери/ки.
Заинтересираните кандидати може да не контактираат на следниов тел.број: 078 880 307
Ресторан EQUILIBRIUM
078 880 307
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione