Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat kelneri

Ofrohet punë nga: tarex 28 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Poterbni se kelneri so i bez rabotno iskustvo.
CV ispratete na navedenata email asdresa: [email protected]
Telefoni za kontakt : 078444535, 078444534
Leaflet
Në fillim