Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat kelneri

0 MKD

Ofrohet punë nga: Filip 08 Mar 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Gostilnica vo nas. Aerodrom ima potreba od kelneri so rabotno iskustvo. Prijaveni i osigurani na polno rabotno vreme.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione