Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram 4 rabotnici za rabota vo mesara

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Јоцо мес Dje 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Барам 4 работници за работа во месарница на Зелен пазар
Јоцо мес
Преработка на месо и трговија со месо. Локација на објектот во Зелено пазарче.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
11 Октомври, блок 7, бр 11 Tregoje në hartë
075-354-280
Јоцо мес
075-354-280
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione