Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram kelner/ka za rabota vo noken klub

Ofrohet punë nga: miso 11 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
baram kelner ili kelnerka za rabota isklucivo za vikend vo noken klub marakana.
Leaflet
Në fillim