Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram prodavac/ka

Ofrohet punë nga: Коље 29 Qer 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Барам продавач/ка за на тезга на зелен пазар, фиксна дневница плус процент. Работно време од 6 до 14 часот.
Коље
072311623
Leaflet
Në fillim