Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Coffe Bar ima potreba za personal

0 MKD

Ofrohet punë nga: Coffee-Bar 08 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Coffee-Bar, ima potreba od personal so ili bez rabotno iskustvo so dnevnica od 700den plus procent na promet.
Za povise informaci mozete dani pisuvate i vo wiber ili whatsapp vo br: 076/252-414
Coffee-Bar
076252414
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione