Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kafe bar ima potreba od kelnerka

Ofrohet punë nga: Goran 09 Gush 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kafe bar ima potreba od kelnerka,kaficot se naoga kaj sredno medicinsko pod drzavna bolnica.dnevnica 500 den,povv informacii na 078271022
Leaflet
Në fillim