Kafeterija bara edno lice za rabota

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: kafeterija 27 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kafeterija koja se naoga vo centarot na Skopje, ima potreba da vraboti edno lice. iskustvo ne e potrebno. site zainteresirani neka pratat CV na e-mail: [email protected]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim