Kelner ili kelnerka

Ofrohet punë nga: НАДЕ 10 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
СЕ БАРА КЕЛНЕР ИЛИ КЕЛНЕРКА ЗА РАБОТА ВО КАФЕ И КОКТЕЛ БАР.
ДОСТАПЕН НА МОБИЛЕН ОД 10 - 14 ЧАСОТ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim