Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUVAR- KA KELNER-KA

Ofrohet punë nga: Goran 09 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
GOSTILNICA IMA POTREBA OD KUVAR-KA I KELNER-KA RABOTNO VREME 8 SAATI I SE RABOTI OD PONEDELNIK DO SABOTA PLATA REDOVNA I PRIJAVENI PLUS REDOVEN OBROK
Leaflet
Në fillim