Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Picerija Balila bara personal

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Picerija Balila 08 Gush 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Picerija Balila bara kelnerka so i bez rabotno iskustvo na neopredeleno vreme, info na tel. 070355746
Picerija Balila
070355746
Leaflet
Në fillim