Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Picerija Balila bara personal

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Picerija Balila 19 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Picerija Balila ima potreba od pomosnik za rabota vo kujna so ili bez rabotno iskustvo i devojka za rabota vo kujna/sank, info na tel 070355746
Picerija Balila
070355746
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione