Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabota vo GTC

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Balevski Dejan 23 Tet 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kafe Bar Zmija ima potreba od vrabotuvanje na Lica za Posluzuvanje pijaloci,i Sankeri,so ili bez rabotno iskustvo .Nudime postojana i sigurna rabota,redovni mesecni primanja,
poveke info na 078204123
Balevski Dejan
078204123
Leaflet
Në fillim