Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran Domestika bara Pica majstor

Ofrohet punë nga: Ivan Gievski 11 Korr 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Pica majstotot treba da znae da raboti so furna na drva
Ivan Gievski
071240251
Në fillim