Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran Domestika ima potreba od kelner

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Ресторан Доместика 12 Pri 04:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
RESTORAN DOMESTIKA ima potreba od kelner
Restoranot se naoga vo crnice vo blizina na crkvata Sv. Petka
Ресторан Доместика
071240251
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione