Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran ima potreba od kelner/ka

Ofrohet punë nga: Goran 04 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Restoran ima potreba od kelner-ka plata 15000 den. i prijavuvanje osumcasovno rabotno vreme od ponedelnik do sabota
Leaflet
Në fillim