Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran ima potreba od rabotnici

0 MKD

Ofrohet punë nga: goran 17 Nën 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
retoran ima potreba od 2 pomosnicki za vo kujna po moznost so iskustvo plata so dogovor i cetiri kelneri-ki plata ili dnevnica so dogovor osum casovno rabotno vrema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione