Restoran Kej bara pomosnik kuvar i kuvar

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Оливер Dje 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Restoran Kej ima potreba od pomosnik kuvar i kuvar neopredeleno vreme , so iskustvo.Kontakt telefon 070 233 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim