Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran vo centar na Skopje vrabotuva

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Restoran vo centar na Skopje 17 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Restoran vo centar na Skopje(Univerzalna Sala) ima potreba od personal za rabota.
Tel: 02 3210-410
Restoran vo centar na Skopje
023210410
Leaflet
Në fillim