Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara dostavuvac na sendvici

0 MKD

Ofrohet punë nga: Melty 17 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Сендвичара од центарот на Скопје има потреба од доставувач за сендвичи низ центар, работно време од 09-17.00 часот. Почетна плата е 18.000 денари со регулиран работен однос и платени придонеси и осигурување.

Предност ќе имаат кандидати со претходно искуство.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione