Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara dostavuvac za sendvici

0 MKD

Ofrohet punë nga: Melti 09 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара доставувач за сендвичи за сендвичара во центар на Скопје.

Секое претходно искуство ќе се смета за предност.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione