Se bara kuvar so raboto iskustvo

Ofrohet punë nga: Иван Димитров 27 Jan 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ресторан во строгиот центар на Скопје има потреба од кувар со претходно работно искуство. Условите се одлични.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim