Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara prodavac/ki

0 MKD

Ofrohet punë nga: GruppoFiori - Kasamia 06 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
GF Italia/ Kasamia ima potreba od 4 prodavaci/ki so poznavanje na Albanski jazik. Gi molime Site zainteresirani da dostavat CV na kasa vo GF Italia vo Ramstore Mall na 1vi sprat.
GruppoFiori - Kasamia
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione