Se baraat sadomijacka i salaterka

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Doruk 06 Qer 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Centar, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Restoran vo Centar ima potreba od sadomijacka i salaterka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim