Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se vrabotuva konobar/ka i sanker/ka

Ofrohet punë nga: Ана 29 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се вработува конобар/ка и шанкер/ка, на неопределено работно време во кафе бар “Мр.Џек”
Leaflet
Në fillim