Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fitness House ima potreba od kelneri

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Fitness House 06 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fitness House ima potreba od 2 kelneri.

Site zaiteresirani neka pratat CV na
fitnesshouse13@yahoo.com
Fitness House
070 390656
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione