Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran ima potreba od pomosnicka

0 MKD

Ofrohet punë nga: goran 24 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Restoran ima potreba od pomosnicka vo kujna osum casovno rabotno vreme sest dena vo nedelata rabotno vreme od 7 do 15 i od 16 do 24 prijavuvanje jadenje i site drugi beneficii sto sleduvaat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione