Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RESTORAN VO CENTAR NA SKOPJE BARA KONOBARI

0 MKD

Ofrohet punë nga: ivan 09 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
РЕСТОРАН НА КЕЈ ВО ЦЕНТАР БАРА 10 КОНОБАРИ ИЛИ КОНОБАРКИ,4 ЖЕНИ ЗА ВО КУЈНА(САЛАТЕРКИ) 2 КУВАРИ СО ИСКУСТВО, 3 ХИГИЕНИЧАРКИ И 5 ШАНКЕРИ.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione