Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rock Kafana Rustikana bara personal

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Rock Kafana Rustikana 06 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Rock Kafana Rustikana bara personal.
1. Se baraat mladi i energicni kelneri i kelnerki so iskustvo i zelba za rabota.
2. Se baraat pomosnicki za rabota vo kujna.

Se naogjame na rekord, vednas do piljarata i kancelarijata na pretsedatelot na RM (poranesen forum)
Za site informacii i detali javete se na 075-478-134 za da dogovorime sostanok.
Rock Kafana Rustikana
075478134
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione