Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara personal za rabota

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Doruk 06 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
restoran ima potreba od personal za posluzuvanje i dostava
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione