Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran vo Avtokomanda ima potreba od kelneri/ki

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ 15 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН Ресторанот во Автокоманда има потреба од келнери/ки.
Ресторанот се наоѓа во склоп на бензиската пумпа на Макпетрол.
Тел. за контакт:Горан 075 305 405
Илија 076 344 489
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
Në fillim