Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARAAT RABOTNICI VO SENDVICARA VILI MADZARI

Ofrohet punë nga: PEPO TREJD KOMPANI 17 Gush 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se baraat vraboteni za vo sendvicarata Vili madzari plateno osiguruvajne vednas kon 078278781 Slavko
PEPO TREJD KOMPANI
078278781
Leaflet
Në fillim