Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kuvarka

Ofrohet punë nga: Gurman 08 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara kuvarka za prigotvuvanje na gotovi jadenja rabotno vreme samo prva smena i nedela sloboden den .poveke informaciji na tel.075435130
Leaflet
Në fillim